Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

EVEREST baza w 6 godzin!

Śmigłowcem do bazy pod Everestem oraz Gokyo

Everest baza + lądowanie na Kala Patthar 5350 m + przełęcz Cho La + turkusowe jeziora Gokyo

Dlaczego z nami?


25 LAT DOŚWIADCZENIA

Działamy nieprzerwanie od 25 lat!!! W ciągu tego czasu zorganizowaliśmy wyprawy dla kilku tysięcy zadowolonych osób. Z każdą kolejną wyprawą ulepszamy nasz serwis.

BILET LOTNICZY W CENIE

W cenie wyprawy zawarte są wszystkie bilety lotnicze międzynarodowe jak i te lokalne. Wszystkie problemy z tym związane, są na naszej głowie. Jeśli z jakichś powodów wolisz kupić bilet lotniczy samodzielnie, w przypadku każdej wyprawy podajemy cenę bez przelotu.

CENA W PLN

Wszystkie ceny podajemy w złotówkach. Nie musisz kupować waluty, ani wozić jej ze sobą. Ryzyko wahań kursów walut jest po naszej stronie. Przed wyprawą wiesz dokładnie ile zapłacisz. Co do grosza 🙂


GWARANCJA CENY

Po zapisaniu się na wyprawę, dajemy gwarancję, że niezależnie od wahań kursów walut, zmian cen biletów lotniczych oraz innych serwisów cena za wyprawę nie wzrośnie.

FAKTURA VAT

Za każdy wyjazd wystawiamy fakturę VAT. Nawet jeśli nie możesz kosztów wyprawy wliczyć w koszta, masz gwarancję, że działamy uczciwie i w pełni legalnie!

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo  stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Tu nie idziemy na żadne kompromisy. Przez 25 lat naszej działalności na naszych wyprawach nie zdarzył się żaden wypadek.


JAKOŚĆ

Zawsze stawiamy na jakość serwisu. Każdy wyjazd przygotowujemy w najdrobniejszych szczegółach. Nasze zaangażowanie i doświadczenie zostały docenione przez tysiące zadowolonych uczestników.

ZAPŁATA W PLN, USD, EUR, GBP

Za wyjazd możesz zapłacić w PLN, EUR, USD lub GBP. Dla każdej z tych walut mamy osobny rachunek bankowy.