trekking, wyprawa

trekking, wyprawa

Trekking do ADVENCED Base Camp - III obóz na Evereście - koszt
w_mini_ebc_tib
termin:15.IX - 7.X 2018
koszt:6999,-PLN + 2600,-USD*
czas:23 dni
 
  • 3 stolice, 3 państwa w 3 tygodnie
  • Legendarny pociąg do Lhasy
  • III obóz na Evereście - 6400 m! 
  • Trasa pierwszych bohaterów Everestu - Mallory'ego i Irvine'a

* cena zawiera należne podatki - wystawiamy fakturę VAT
** minimalna
ilość osób: 5

Więcej…
 
ADVANCED Base Camp - III obóz na Evereście - opis, filmy, zdjęcia

George Mallory mawiał, że wspinaczka na Everest to nie kwestia mięśni czy kondycji, lecz serca. Teraz masz okazję się o tym przekonać, pójść za głosem serca i zrealizować najśmielsze marzenie. Stań oko w oko z Everestem. Tak blisko jak to tylko możliwe.

 

Więcej…
 
ADVANCED Base Camp III obóz na Evereście - mapa i plan wyprawy

 

DNI
ETAPY
1 Zbiórka i wylot z Warszawy.
2 Przylot do Pekinu, zwiedzanie miasta, przygotowanie do dalszej podróży, nocleg w hotelu.
3-5 Przejazd pociągiem z Pekinu do Lhasy (3660 m). Ta hermetyczne kolej jest uznawana za jeden z cudów techniki współczesnego świata, jednak jej utrzymanie wiąże się z nakładem olbrzymich kosztów (między innymi na zamrażanie gruntu pod torowiskiem by uniknąć osiadania), więc spekuluje się, że już niebawem może ona zostać zamknięta. Kolej przecina cały obszar Wyżyny Tybetańskiej i porównywana jest do słynnej kolei transsyberyjskiej. Nocleg w pociągu, miejsca sypialne.
Więcej…
 
Dlaczego z nami...?

Ponieważ....

Mamy doświadczenie!

Wyprawy organizujemy od ponad 10 lat. Zaufały nam już setki Uczestników, z których przeważająca większość wraca do nas na kolejne i kolejne wyprawy. Nasze zaangażowanie i wiedza zostały docenione przez najbardziej opiniotwórczy miesięcznik podróżniczy National Geographic Traveler, który poleca nas jako organizatora trekkingów i wypraw. Zobacz tutaj (link).

Więcej…
 
Zakup sprzętu czyli jak nie dać się sprzedawcy?

Przed każdą wyprawą okazuje się, że musimy dokupić trochę brakujących drobiazgów, uzupełnić nasz górski ekwipunek albo zaopatrzyć się w coś zupełnie nowego, a przydatnego na czekającej nas wędrówce. Przy takich okazjach bazujemy na naszym doświadczeniu, przyzwyczajeniach i intuicji.
Więcej…
 
Zdrowie i kondycja czyli jak dać radę?

Przygotowując się do górskich wyjazdów zadajemy sobie pytanie, czy podołamy trudom wędrówki, czy nie będziemy odstawać od grupy i czy w ogóle nadajemy się do tej zabawy. Wątpimy w swoje możliwości i kondycję , nierzadko słusznie , spędzając większą część roku na siedząco ? w pracy, w domu, na spotkaniach z przyjaciółmi.
Więcej…
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack