trekking, wyprawa

trekking, wyprawa

Wyprawa na DEMAWEND - 5671 m - info
 alt
terminIX. 2018
koszt:3999 PLN + 600 USD
czas:9 dni
 
  • legendarna perska   gościnność  
  • tajemniczy i zagadkowy Iran
  • najwyższy wulkan Azji !!!
  • najwyższy szczyt Bliskiego Wschodu !!!
  • Teheran - to trzeba zobaczyć
  • odkryj Iran - świat, którego nie znamy
  • wspaniała kuchnia i bogata kultura
  • Persja - historia i rzeczywistość

*cena zawiera należne podatki - wystawiamy fakturę VAT

 

Lp KOSZT WYPRAWY OBEJMUJE:  
1 Przelot do Teheranu w klasie ekonomicznej. Jak zawsze - wygodnie i szybko - lecimy samolotem.
2 Transport na trasie  Teheran - Polour Hut - meczet al Zaman - Polour Hut - Teheran. Poruszamy się wynajętymi samochodami - wjeżdżamy na wysokość ponad 3000 m!
3 Noclegi w schronisku Polour (2250 m), schronisku Bargah (4200) i w Teheranie (hotel o standardzie **). Można zdobywać Demawend na wiele sposóbów z czterech stron świata. Można spać w namiotach, w sezonowych pasterskich szałasach, pod chmurką lub w starym schronie Bargah. My dbamy o Twój komfort - Polour to przyzwoite górskie schronisko, nowe schronisko Bargah to imponujący budynek wzniesiony na wys. 4200 m. A w Teheranie? Dobry, wygodny hotel aby móc wypocząć po trudach wspinaczki.
4 Opłaty za pozwolenie na zdobywanie szczytu. Jak zawsze - stosujemy się do obowiązujących w danym miejscu przepisów.
5 Transport bagażu na mułach z meczetu al Zaman (3000 m) do schroniska Bargah (4200) i z powrotem. Oszczędzamy ramiona, nogi i kolana. Rozkoszujemy się widokami i powoli wznosimy się w górę. Idziemy w górę i w dół na lekko, nie forsujemy się na początku - czas prawdziwych wyzwań jeszcze na tej wyprawie nadejdzie!
6 Częściowe wyżywiene w trakcie wyprawy (w górach śniadania i obiadokolacje oraz pakiety lunchowe). W schroniskach kucharz przygotuje dla nas posiłki, zaparzy herbatę, wręczy suchy prowiant na drogę. Nocując w Polour, zapraszamy na obiadokolację do irańskiej restauracji. W Teheranie zapewniamy śniadanie.
7 Opiekę lidera z Agencji PAMIR, wsparcie GPS, łączność radiową w grupie, aklimatyzację. Czyli nasz standard - profesjonalizm i bezpieczeństwo. Zwracamy szczególną uwagę na odpowiednią aklimatyzację.
8Pomoc miejscowej agencji, opiekę irańskiego przewodnika. Wszystko po to abyśmy czuli się komfortowo i bezpiecznie. Na szczyt pójdzie z nami przewodnik.
9Prognozę pogody na potrzeby wyprawy aby wybrać najlepszy termin ataku szczytowego i bezpiecznie wrócić do śpiwora.
10KOD AUTORYZACYJNY zamawiany bezpośrednio w Iranie, który zapewni każdemu otrzymanie wizy. Ubezpieczenie KL i NNW obejmujące również akcję poszukiwawczą w górach. Pomoc i konsultację w procedurach wizowych. 

 

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack